Прийом заяв для зарахування до 1 класу 2023-2024 навчального року здійснюється з 01.11.2022 року по 31.05.2023 року

Правила прийому до гімназії

Зарахування учнів до навчального закладу та їх відрахування здійснюється у відповідності до чиного законодавства України.

Для зарахування учня до гімназії батьки або особи, які їх замінюють, подають заяву, копію свідоцтва про народження дитини, медичну довідку встановленого зразка, особову справу (крім дітей, які вступають до першого класу).

Правила прийому дітей до 1-го класу

1.До першого класу гімназії приймаються діти, як правило, з 6 років.

2.Прийом дітей до закладу здійснюється без проведення вступних випробувань, тестувань, співбесід, іспитів з перевірки їх знань з навчальних предметів, відповідно до території обслуговування.

3.Для зарахування дитини до 1 класу батьками, або особами, які їх замінюють, подаються документи:

• Заява батьків, або осіб, які їх замінюють.
• Копія свідоцтва про народження.
• Медична картка дитини встановленого зразка.

4.Вимагати від батьків будь-які інші довідки, зокрема, з місця роботи, про заробітну плату тощо, а також збирати грошові внески, як умова зарахування до закладу, категорично забороняється.

5.Забезпечується першочерговий прийом до 1 класів дітей, які постійно проживають на закріпленій за закладом території обслуговування або мають старших сестер і братів, які навчаються у даному закладі.


Документи, які необхідні для прийняття у заклад у разі переходу дитини з іншого навчального закладу:

- заява батьків,
- копія свідоцтва про народження дитини,
- паспорт одного з батьків,
- особова справа учня (учениці),
- медична картка

Зарахування дітей до 2-9-х класів гімназії

Як правило, зарахування дітей до перевідних класів здійснюється за умови переводу дитини з одного навчального закладу до іншого. Підставою для зарахування дитини є:

  • заява батьків;
  • копія свідоцтва про народження дитини;
  • медична довідка встановленого зразка (ФОРМА № 086-1/0, затверджена наказом МОЗ від 16.08.2010 № 682, зі змінами, внесеними наказом МОЗ від 23.05.2012 № 382);
  • особова справа дитини.

Відповідно до п.22 Положення про загальноосвітній навчальний заклад для зарахування учня до закладу батьки або особи, які їх замінюють, подають заяву, копію свідоцтва про народження дитини, медичну довідку встановленого зразка, особову справу.

У разі переходу учня з іншого навчального закладу для здобуття загальної середньої освіти у межах населеного пункту батьки або особи, які їх замінюють, подають до закладу заяву із зазначенням причини переходу та довідку, що підтверджує факт навчання дитини в іншому навчальному закладі.

Кiлькiсть переглядiв: 504